Kategoriler
Pasta Ustası

Pasta Ustası

5 / 5

Pasta Ustası Oyunu malzemeleri eşleştirerek pasta yaparak onları paketlediğiniz güzel bir oyun.Hızlı hareket ederek malzemeleri toplayın ve  siparişleri hazırlayın.Tablo üzerinden yer alan malzemelerden en az üç tanesini yan yana yada üst üste olacak şekilde eşleştirin.Böylece kayan bant üzerinde malzemeleri hareket edecek.Pastaları yapabilmeniz için bant üzerinde bulunan miktarda daha eşleştirmeniz gerekecek.Tamamını temin ettiğinizde pastamız hazır hale gelecek.Ekranın altında bulunan butona basarak paketleme yapacaksınız.Belirli bir skor ulaştığınızda sonraki bölüme geçmeye hazır olun.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle iki malzemeni yerini değiştirerek hamlelerinizi yapabilirsinzi.Eğlence dolu oyunumuza hemen başlamak için play butonuna basabilirsiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
9 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.