Kategoriler
Penguen Kartopu Savaşı

Penguen Kartopu Savaşı

2.5 / 5

Penguen Kartopu Savaşı Oyunu ile buzun üzerinde gelerek kalenizi ele geçirmeye çalışan işgalci penguenleri kar topu fırlatarak durdurmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza başlayın.Ekranın sağ yanına bulunan bloklardan en az üç tanesi yan yana yada üst üste olacak şekilde bir arada ise tıklayarak yok edin.Böylece patlayan blokların bulunduğu taraftan denize doğru kar topu fırlatacaksınız.Karaya çıkan düşmanlarınızın bulunduğu bölümlerden eşleşmelerinizi yapmaya çalışın.Penguenler kaleyi yok etmeden önce onları durdurmalısınız.Ekranın alt bölümündeki butonları kullanarak bonus saldırılar düzenleyebilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza zorlu savunmalarında başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.