Kategoriler
Renk Yakala

Renk Yakala

5 / 5

Renk Yakala Oyunu ile yukarıdan düşen renkli parçaları çemberinizin üst tarafındaki renge uyacak şekilde toplamalısınız.Oyunumuz yüklendikten sonra farenizle kontrolleri sağlayabilirsiniz.Sol tuşu basarak çemberdeki renkleri döndürerek doğru yöne getirmelisiniz.Çemberin üst tarafı ile toplamalarınızı yapabilirsiniz.Eğer farklı bir renk olursa oyun sonlanır.Her başarılı toplama size bir puan kazanadıracak.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirirken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız.Oyuncularımıza iyi eğlenceler ve bol skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.