Kategoriler
Renkli Flappy Bird

Renkli Flappy Bird

5 / 5

Renkli Flappy Bird Oyununda uçan kuşunuzu kendi rengine uygun olan bölümden geçerek puan kazanmalı ve en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmalısınız.Farenizle ekran tıklayarak oyunu başlayabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna tıklayarak kuşunuzun yükselmesini sağlamalısınız.Kendi renginize uygun bölümden geçerek puan kazanacaksınız.Geçiş yaptıktan sonra kuşunuzun rengi de değişecektir.Konsantre olmalı ve dikkatli bir şekilde tıklamalarınızı yaparak en yüksek puana ulaşmaya çalışmalısınız.Eğer farklı renkli bir bölüme dokunursanız oyunumuz sona erer.Oyunumuza katılan rekortmen oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.