Kategoriler
Renkli Kule

Renkli Kule

5 / 5

Renkli Kule Oyunu ile zorlu ve eğlenceli bir beceri oyununu sizler için sitemize yükledik.Renkli parçaları üst üste denk gelecek şekilde düşürerek kulenizi yapmalısınız.Doğru zamanlama ile farenizin sol tuşuna tıklayarak parçaları aşağı düşürebilirsiniz.Her yeni parça eklediğinizde bir puan kazanacaksınız.Hata yapmanız halinde ise oyunumuz sona erecek.En yüksek kuleyi yaparak en fazla puanı toplamalı ve oyunumuzun yeni rekortmeni siz olmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirerek zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
7 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.