Kategoriler
Renkli Mıknatıslar

Renkli Mıknatıslar

5 / 5

Beceri oyunlarımızda bugün renkli mıknatıslarla mücadele edeceğiz. Gerçek ismi color magnet olan oyunumuza play tuşuna basarak başlayalım. Toplamda 54 bölümü bulunan renkli mıknatıslar oyununda yapmamız gereken zıplayarak hızlı bir şekilde engelleri aşmalı ve yıldızları toplamalıyız. İlk bölümde oyun üstten zıplarken ikinci bölüme geçtiğinizde ise alt bölümden mıknatısları kontrol etmeniz gerekecek. Üçüncü bölümden itibaren renkli mıknatısların sayısıda ikiye yükselecek ikisinide aşağı yukarı tuşlarına basarak kontrol etmeli ve tüm bölümleri tamamlamalısınız.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.