Kategoriler
Renkli Top Yolu

Renkli Top Yolu

5 / 5

Renkli Top Yolu Oyununda renkli topunuzun kontrollerini sağlayarak ilerlemeli ve engelleri aşarak en yüksek skora ulaşarak yeni şampiyon siz olmalısınız.Farenizle ekrana tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.Renkli topunuzu hareket ettirmek için WASD yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Topunuzu yuvarlarken yalnızca aynı renkten olan toplara dokunabilirsiniz.Eğer farklı bir renkte topa dokunacak olursanız oyunumuz sona erer.Topunuzun rengi engelleri aştıkça değişecek.Hızlı olmalı ve doğru zamanlama ile yön değiştirerek en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda beceri oyunu ustalarımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.