Kategoriler
Rolly Vortex

Rolly Vortex

0 / 5

Rolly Vortex Oyununu zorlu beceri oyunlarından hoşlanan oyuncularımız için özel olarak sitemize yükledik.Hareket eden engellerin bulunduğu bir tünelde hızla ilerleyen topunuzu kontrol ederek en yüksek skora ulaşmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen eğlenceli oyunumuza başlayın.Topunuzu kontrol etmek için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Dikkatli bir şekilde yön değiştirerek engelleri aşmalısınız.Engelleri geçtikçe puan kazanacak ve yeni rekorlar kırarak oyunumuzun şampiyonu olmaya çalışacaksınız.Engellere takılırsanız en baştan tekrardan başlayacaksınız.Kazandığınız puanlar ile yeni renkli toplar satın alabilirsiniz.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?
  • ElmasOyuncu ElmasOyuncu 2 yıl önce

    çok güzel

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.