Kategoriler
Saat Eşleştirme

Saat Eşleştirme

5 / 5

Saat Eşleştirme Oyunu ile eğlenceli dakikalar geçirmek istermisiniz çocuklar? Birbirinden farklı güzel saatleri eşleştireceğiniz oyunumuza play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunda birbirinin aynısı olan kareleri tıklayarak eşleştirebilirsiniz.Böylece iki saatimiz bir çubukla birleşecek.Fakat karenin etrafında başka kareler varsa eşleşme olmaz.Aynı şekilde çubuk bir köşeyi yalnızca iki defa dönebilir.Bölümü bitirebilmek için size belirli bir süre verilecek.Eğer zorlanırsanız hint butonuna basarak yardım alabilir veya shuffle butonuna tıklayarak saat resimlerini yerlerini değiştirebilirsiniz.Tüm eşleşmeleri verilen sürede gerçekleştirirseniz bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Toplamda 20 seviyemiz var.Oyunda en yüksek skoru elde etmek hedefiniz.Bakalım tüm bölümleri bitirip en yükse skora ulaşabilecekmisiniz? İyi eğlenceler.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.