Kategoriler
Sarı Topun Maceraları

Sarı Topun Maceraları

0 / 5

Kırmızı top oyunlarından sonra şimdide sarı topun maceraları ile karşınızdayız. HTML5 oyun serilerinden birisi olan sarı topta amacımız parkur boyunca ilerleyip görevlerimizi tamamlayabilmek. 54 farklı bölümü bulunan bu maceranınher bölümünde zorlu bir mücadeleye girecek ve sarı topumuzu Start yani başlangıç noktasından yön tuşları ile kontrol edip finish yani bitiş noktasına kadar yönlendireceğiz. İlerledikçe bayırlar ve toplamamız gereken yıldızların sayısıda artacak bunlar bize fazladan puan kazandıracak ve sarı topun maceraları daha da güçlü yapacaktır.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.