Kategoriler
Serbest Zıplama

Serbest Zıplama

3.64 / 5

Serbest Zıplama Oyunu ile karakterinizin kontrollerin sağlayarak uygulaması güç hareketleri gerçekleştirmeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza başlayın.Farenizle tıkladığınızda karakterinizde hareketleri gerçekleştirmeye başlayacak.Takla atabilir ve havada farklı hareketler gerçekleştirerek puan toplayabilirsiniz.Kontrolleri sağlamayı başardıktan sonra düzgün bir şekilde tromboline düşerek daha yükseğe zıplayabilir ve harika dönüşler gerçekleştirebilirsiniz.Bir süre sonra oyun sona erecek ve ne kadar puan aldığınızı görebileceksiniz.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Oyuncularımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 8 = ?
  • naile naile 2 yıl önce

    mence cox yaxsi oyundu

  • taner taner 2 yıl önce

    bunu bilmekte ne var.

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.