Kategoriler
Sihirli Şapkalı Büyücü

Sihirli Şapkalı Büyücü

5 / 5

Sihirli Şapkalı Büyücü Oyununda zorlu engelleri aşarak geçiş kapısına ulaşması gereken kahramanımıza yardım etmeye hazır mısınız? Eğlenceli oyunumuza play butonuna bastıktan sonra ilk seviyeden başlayabilirsiniz.Kolay olan ilk bölümde hızlı bir şekilde hareket ederek bitiş noktasına ulaşmalısınız.WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanarak kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise karşınıza zıplayamacağınız kadar uzun bir uçurum çıkacak.Bu engeli aşmak için sihirli şapkanızı kullanmalısınız.Z tuşuna basarak şapkanızı fırlatın ve tekrardan aynı tuşa tıklayarak şapkanın yanına ulaşın.Birbirinden heyecanlı seviyelerde şapkanızı kullanarak harika bir macera yaşayabilirsiniz.Oyumuza katılan oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.