Kategoriler
Silahlı Flappy Bird

Silahlı Flappy Bird

5 / 5

Silahlı Flappy Bird Oyunu ile engelleri silahla patlatarak geçmeniz gereken harika bir beceri oyunu ile karşınızdayız.Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Farenizle karakterinizin hem uçmasını hem de silahıyla ateş etmesini sağlamalısınız.Mermilerle patlatarak açtığınız gediklerden geçerek ilerlemelisiniz.Her aştığınız engel size puan kazandıracak.Amacınız en fazla sayıda engeli aşarak en yüksek skora ulaşmak ve oyunumuzun yeni şampiyonu olabilmek.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirirken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Eğer ekranın üstüne, altına yada engellere dokunacak olursanız oyunumuz sona erer.Usta oyuncularımıza başarılar ve bol skorlu bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.