Kategoriler
Solitaire Vahşi Batı

Solitaire Vahşi Batı

0 / 5

Kart oyunlarının en çok oynananlarından biri haline gelen solitaire in vahşi batı versiyonu ile karşınızdayız.Solitaire Vahşi Batı Oyunu ile kağıtları belli bir sıraya göre sıralamanız gerekiyor.Oyna butonuna basarak oyunumuza başlayabilirsiniz.Kağıtları bir kırmızı bir siyah olacak şekilde büyükten küçüğe doğru sıralamanız gerekiyor.Yukarıda buluna 4 kartlık yere aynı türden kağıtlar astan yukarı doğru otomatik olarak sıralanacaktır.Boşalan kart alanlarına sadece papaz konulabilir.Oyun sonunda 4 türdeki kağıtların hepsini kendi türlerine göre sıralamayı başarırsanız oyunuda kazanmış olacaksınız.Tüm bunları gerçekleştirebilmek için toplam 6 dakikalık süreniz var.Tüm oyuncularımıza bol şanslar.

Yorumlar
8 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.