Kategoriler
Süper Kahraman Uçuş Okulu

Süper Kahraman Uçuş Okulu

5 / 5

Süper Kahraman Uçuş Okulu Oyunu ile tehlikeli maceralara atılmadan önce eğitim almaları gereken süper kahraman adaylarının öğretmenliğini yaparak onların eğitmenliğini yapmak ister misiniz? Ok butonuna tıkladıktan sonra ilk öğrencimizi seçerek zorlu bir parkurda ilerlemesine ve altın paraları toplamasına yardım etmelisiniz.Yukarı ok tuşuna basarak zıplayabilirsiniz.İki defa aynı tuşa bastığınızda ise uçmaya başlayacaksınız.Aşağı ok tuşu ile engellerin altından kayarak geçebilirsiniz.Kutuları ip atarak parçalamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Parkurlarda bulunan bonusları toplayarak daha fazla sayıda para toplayabilirsiniz.Topladığınız paralar ile yeni bir öğrenci kahraman seçebilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.