Kategoriler
Suya Dalma

Suya Dalma

5 / 5

Suya Dalma Oyununda denize artistik atlayış yapmaya çalışan karakterinize yardım etmelisiniz.Baş aşağı dalarak suya girmesi gereken sporcunuza yardım etmek için hemen play butonuna tıklayın.Artistik atlayışınızı başarıyla yapabilmek için doğru zamanlama ile farenize tıklamalısınız.En doğru pozisyonda atladıktan sonra farenizin sol tuşuna ard arda basarak başa aşağı girecek şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz.Eğer atlayışınız sırasında başınızı yada bacağınızı çarparsanız veya ayaklarınız suya önce girecek şekilde atlarsanız oyun sona erer.Eğer başarılı bir atlayış yaparsanız hem skor kazanacak hem de sonraki seviyeye geçeceksiniz.Oyunumuza katılan beceri oyunu ustalarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.