Kategoriler
Tank Ekibi

Tank Ekibi

3.75 / 5

Tank Ekibi Oyunu ile kendi tank taburunuzu oluşturarak düşmana karşı savaşta en cephede yer alacak ve savaşın kaderini değiştirmeye çalışacaksınız.Birbirinden zorlu savaşlara hemen başlamak için play butonuna basın.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizi kullanarak savaşı yönetmeniz ve gerçek bir komutan gibi stratejiler geliştirmelisiniz.Sırasıyla düşmanla birbirinize atışlar yaparak savaşı kazanamaya çalışacaksınız.Savaş sonrası kazandığınız puanlar ile tanklarınıza yepyeni özellikler ekleyebilirsiniz.Ateş gücünü artırabilir yada daha güçlü tanklar satın alarak düşmanı yerle bir edebilirsiniz.Eğlenceli oyunumuza katılan genç komutanlarımıza zorlu çatışmalarda başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.