Kategoriler
Ters Düz Top

Ters Düz Top

5 / 5

Ters Düz Top Oyununda zorlu bir parkurda topunuzun platformun altında ve üstünde ilerlemesini sağlayarak birbirinden tehlikeli engelleri geçmeye çalışmalısınız.En uzak mesafeye ulaşarak en yüksek skoru hedeflemeniz gereken oyunumuza ekrana tıklayarak başlayabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basarak topun ters ve düz olarak ilerlemesini sağlayabilirsiniz.Doğru zamanlama ile tıklamalarınızı yaparak engelleri aşmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Oyunumuza katılan genç rekortmenlerimize zorlu oyunumuzda başarılar ve skoru yüksek bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.