Kategoriler
Top Geçirme

Top Geçirme

5 / 5

Top Geçirme Oyunu ile dört taraftan atılan topları renklerine göre karenin içinden geçirmelisiniz.Oyna butonuan basarak eğlenceli beceri oyunumuzda sizde şansınızı deneyebilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle tıkladığınızda kareler dönmeye başlar.Yanlardan atılan toplar çıkmadan ne renk geleceğiniz göreceksiniz.Hemen farenizle tıklayarak karenin doğru kenarının denk gelmesini sağlamanız gerekiyor.Oyunda toplam 5 canınız var.Eğer topunuz karenin farklı renkteki bölümüne denk gelirse bir canınız kaybedersiniz.Tüm canlarınız gittiğinde oyun sona erer.Oyunda her başarılı hamlenizden skor elde ediyorsunuz.Oyun sonundan en yüksek skorun sahibi oyunumuzunda galibi olur.Beceri oyunlarını seven usta oyuncularımıza yeni oyunumuzda sonsuz başarılar.

Yorumlar
7 + 6 = ?
  • melek melek 2 yıl önce

    anlamadım

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.