Kategoriler
Topla Kare Patlat

Topla Kare Patlat

5 / 5

Topla Kare Patlat Oyunu topları fırlatarak kareleri yok etmelisiniz.Eğlenceli beceri oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Farenizle doğru noktalara fırlatmalar yapmanız gereken oyunumuzda tüm yeteneklerinizi göstermelisiniz.Karelerin üzerinde bulunan sayılar o kareye kaç defa topu çarptırmanız gerektiğiniz gösterir.Eğer üzerinde 2 yazan bir kareye vurduğunuzda sayı 1 olarak gösterilecek.Zekanızıda kullanarak topu arka tarafa göndermeli ve çok sayıda çarpma sağlayarak hepsini yok etmelisiniz.Başarılı olursanız sonraki heyecanlı seviyeye geçmeye hak kazanırsınız.Birbirinden zorlu seviyelere katılacak olan oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.