Kategoriler
Topla Merdiven Çıkma

Topla Merdiven Çıkma

0 / 5

Topla Merdiven Çıkma Oyununda zıplayaran topunuzu yönlendirerek merdivenleri birer birer çıkmalı ve karşınıza çıkan engelleri aşarak ilerlemelisiniz.Ok butonuna basarak heyecanlı beceri oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle topu yanlara doğru hareket ettirerek engellerden kaçmalısınız.Eğer onlara dokunacak olursanız topunuz parçalanarak yok olacak ve sizde en baştan başlamak zorunda kalacaksınız.En fazla sayıda merdiveni çıkarak en yüksek skora ulaşmalı ve oyunumuzun yeni rekortmeni olmalısınız.Kendi rekorlarınızı geliştirirken zamanın nasıl geçtiğiniz unutacaksınız.Oyunumuza katılan beceri oyunu tutkunlarına başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.