Kategoriler
Trafik Kaos

Trafik Kaos

0 / 5

Trafik Kaos Oyunu ile trafik lambasının bulunmadığı şehrin göbeğinde yeralan bir dört yolun birleştiği bir kavşağın güvenliğini sağlamanız gerekiyor.Lamba bulunmadığında sivil araç şoförleri dikkatsizce hızlı bir şekilde kavşağa giriş yapmaktalar.Farenizi kullanarak arabalar tıkladığınızda kısa süreliğinede olsa onları durdurabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuzda hızlı olmalı ve çabuk karar vererek araçları durdurarak güvenli bir trafik akışı sağlamalısınız.Yapacağınız en küçük hatada zincirleme kazalara sebep olabilirsiniz.Oyunumuzu hemen oynamak için ok butonuna tıklayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza zorlu görevlerinde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.