Kategoriler
Tri Peaks Solitaire Classic

Tri Peaks Solitaire Classic

0 / 5

Solitaire oyunları arasında popüler olanlardan bir taneside Tri Peaks Solitaire Classic Oyunudur.Diğer solitairelerden farklı olarak kapalı olan kağıtlar 3 kule halindedir.Diğer solitaire oyunlarından farklı olarak aşağıda bulunan destenin yanındaki açık olan kağıtla türüne bakmaksınzın küçüğe yada büyüğe doğrusıralama yapmanız gerekiyor.Örneğin açık kağıt sinek 3 ise maç dörtlü yada kupa 2 yi koyabilirsiniz.Bu şekilde kule görüntüsündeki kağıtları bitirmeniz gerekiyor.Kuledekilerin üstünde başka bir kart yoksa o zaman kart açılır.Oyunumuzda süre vardır.Verilen süre içersinde tüm sıralamaları en kısa zamanda yapan oyunun şampiyonu olur.

Yorumlar
8 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.