Kategoriler
Uçan Kedicik

Uçan Kedicik

5 / 5

Uçan Kedicik Oyununda jet motoruyla gökyüzüne doğru uçarak bonusları ve altın paraları toplamak isteyen kahramanımız sizden yardım bekliyor.Play butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsniz.Sağ ve sol ok tuşları ile kontrolleri sağlayarak kahramanımızı yanlara doğru hareket ettirebilirsiniz.Paraları ve bonusları topladığınız sürece jet motorunuzun yakınıtı tükenmeyecek.Eğer toplayamazsanız yada kara bulutlara yakalanacak olursanız oyun sona erer.Amacınız en yüksek mesafeye uçarak en yüksek skora ulaşmak ve oyunumuzun yeni rekortmeni olmak.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz harika oyunumuzda başarılar ve yüksek skorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
5 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.