Kategoriler
Unicorn Elmaslarını Eşleştir

Unicorn Elmaslarını Eşleştir

5 / 5

Unicorn Elmaslarını Eşleştir Oyununda aynı renk ve görünüme sahip elmasları tıklayarak patlatmalısınız.Birbirinden zorlu seviyelere hemen başlamak için ok butonuna tıklayın.Farenizle aynı olanlardan en az üç tanesi yan yana yada üst üste olacak şekilde bir arada ise tıklayarak yok edebilirsiniz.Eşleştirmelerini 5 ve üzerin olduğunda ise sembolleri ortaya çıkaracak ve size avantaj sağlayacak bonuslar elde edeceksiniz.En az hamle en yüksek skora ulaşmak için bonus hakları elde etmelisiniz.Yeterli puana ulaştığınızda bir sonraki heyecanlı bölümde yarışmaya hak kazanacaksınız.Eşleştirme oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza zorlu seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.