Kategoriler
Uzay Arabası

Uzay Arabası

5 / 5

Uzay Arabası Oyununda gezegenin üzerinde ilerleyen aracınızla manevralar yaparak gök taşlarından kaçmaya çalışmalısınız.Heyecan verici oyunumuza hemen başlamak için play butonuna tıklayabilirsiniz.Aracınızı yön tuşları ile kontrol ederek yön değiştirmeye çalışmalısınız.Düşen göktaşları ve açtıkları çukurlardan kaçarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Eğer engellerden birine takılacak olursanız oyunumuz sona erer.Tekrardan başlamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda harika zaman geçireceksiniz.Reflekslerinizi ve hızını kullanarak zorlu manevralar gerçekleştirebilirsiniz.Oyuncularımıza bol skorlu ve eğlenceli bir oyun dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.