Kategoriler
Uzay Koşucusu

Uzay Koşucusu

2.5 / 5

Uzay Koşucusu Oyunu ile düşman üssüne sızarak hızla ilerleyen robotunuzu kontrol ederek engelleri aşmasına yardım etmelisiniz.Heyecan verici oyunumuza hemen play butonuna basarak ilk seviyeden başlayabilirsiniz.Robot karakterinizi yön tuşları ile kontrol ederek hızla ilerlemesini ve tüm bonusları toplayarak bitiş noktasına ulaşmasını sağlamalısınız.Yukarı ok tuşu ile zıplayabilir ve aşağı ok tuşu ile eğilerek engelleri aşabilirsiniz.Yumruk bonusuna dokunduktan sonra aşağı ok tuşuna basarak karakterinizin tek bir yumrukla kasaları parçalamasını sağlayabilirsiniz.Dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gereken parkurda engellere takılacak olursanız seviyeye en baştan tekrardan başlamak zorunda kalırsınız.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.