Kategoriler
Uzay Sürücüsü

Uzay Sürücüsü

5 / 5

Uzay Sürücüsü Oyunu ile inanılmaz hızlara ulaşan uzay aracınızla kaza yapmadan en uzak mesafeye ilerlemeye çalışmalısınız.Heyecan ve adrenalinin hiç azalmadığı oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Aracınızın kontrollerini sağlamak için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Sürücülük yeteneklerinizin sınırlarını zorlayarak doğru zamanlama ile yön değiştirmelisiniz.Eğer kaza yapacak olursanız oyunumuz sona erer.Parkurda bulunan mavi çemberlerin içersinden geçerek 500 puan kazanabilirsiniz.En yüksek skora ulaşarak oyunumuzun şampiyonu olabilir ve kendi rekorlarınızı geliştirebilirsiniz.Oyunumuza katılan usta sürücülerimize başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.