Kategoriler
Uzay Topu

Uzay Topu

5 / 5

Uzay Topu Oyunu zorlu engelleri aşarak ilerlemeniz gereken harika bir beceri oyunu.Orjinal adı space roll olan oyunumuza hemen başlamak için ekrana tıklayın.Farenizle topunuza tıkladıktan sonra basılı tutun.Farenizi sağa sola oynatarak zorlu engeller takılmadan ilerlemeli ve kırmızı bonus puanları toplamalısınız.Amacınız en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olabilmek.Yeni rekorlar kırmak için yarıştığınız oyunumuzda topunuz parkur dışına çıkarsa oyunu sona erer.Dikkatli bir şekilde ilerlemeli ve doğru zamanlama ile yön değiştirerek tuzaklardan kaçmalısınız.Beceri oyunu ustalarına zorlu oyunumuzda başarılar ve bol rekorlu bir oyun dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.