Kategoriler
Vampir Kız Uçuş Macerası

Vampir Kız Uçuş Macerası

0 / 5

Vampir Kız Uçuş Macerası Oyununda minik karakterinizin uçmasını sağlayarak tehlikeli yolculuğunda ona eşlik etmek ister misiniz? Start butonuna basarak heyecan dolu maceramıza başlayabilirsiniz.Oyun fare ile oynanır.Farenizle tıklamalara yaparak karakterinizin yükselmesini sağlayabilirsiniz.Tehlikeli engellerin arasından geçerek skor kazanabilirsiniz.Karşınıza çıkan bonusları kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz.Bazı bonuslar tüm engelleri kaldıracak ve bazıları ise engellerin içersinden kısa bir süreliğine geçmenizi sağlayacak.Eğer engellere ve tuzaklara dokunacak olursanız oyunumuz sonlanacaktır.Amacınız dikkatli bir şekilde ilerleyerek en yüksek skora ulaşabilmek.Oyunumuza katılan oyuncularımıza bol skorlu ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.