Kategoriler
Vikingli Kral ile Altın Toplama

Vikingli Kral ile Altın Toplama

5 / 5

HTML5 ile geliştirilem barbarian ventureisimli vikingli kral altın toplama oyununda amacımız buzları faremizi kullanarak kırmak dağıtmak. 10 bölüm bulunan oyunumuza girdikten sonra ilk bölüm açık olacak vikingli kral ile 1. bölümü seçerek ilerleyelim. Birinci bölümde kralı nasıl kontrol edeceğimiz gösteriliyor zıplamak için faremizin sol tuşuna basacağız. Kral ile buzlarda ilerlerken altınları toplamamız ve karşımıza çıkacak sivri engellerden kaçınmamız lazım. Vikingli kral oyunu hakkında vereceğimiz en büyük ipucu faremize zıplamak için bastığımızda basık tutarsak daha fazla havaya sıçrayabiliyoruz. Tam tersi eğer vikingli kralı az zıplatmak istersek farenin sol tuşuna basıp çekmemiz yeterli olacaktır.

Yorumlar
6 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.