Kategoriler
Yıldız Toplama

Yıldız Toplama

5 / 5

Yıldız Toplama Oyunu ile platformaların üzerinde canavarlara yakalanmadan hareket ederek tüm yıldızları toplayarak biriktirmelisiniz.Karakterinizi hareket ettirmek ve zıplatmak için yön tuşlarını kullanmalısınız.Yıldızların hepsini topladıktan sonra  ortaya çıkan elmas bonusunu ulaşarak bölümü bitirebilirsiniz.Eğer canavarlaradan bir tanesine bile olsa yakalanacak olursanız bir canınızı kaybedersiniz.Toplam 3 adet canınız var.Hepsini kaybettiğinizde ise oyunumuzda sona ermiş olacak.Hızlı ve dikkatli hareket ederek eğlenceli oyunumuzdaki yıldız toplama görevlerinizi başarıyla tamamlamalısınız.Beceri oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.