Kategoriler
Yunus Gösterisi 7

Yunus Gösterisi 7

3.24 / 5

Yunus Gösterisi 7 oyunu çok eğleneceksiniz. Oyunun bu seriside gerçekten de mükemmel olmuş arkadaşlar. Oyunu daha önce oynamamış arkadaşlar için kısaca tarif edecek olursak; Size verilen görevleri yerine getirirek seyircileri memnun etmek. Her hareketten sonra seyirciler sizin hareketleri ne kadar başarılı yaptığınıza puan verecek. Sizde bu puanlar sonunda para kazanmış olacaksınız ve ayrıca balık ödülü de veriliyor. Bunlarıda yediğinizde hareketleri hiç zorlanmadan rahatlıkla yapacaksınız. Yunus gösterisi 7 oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Yorumlar
7 + 6 = ?
  • esma hüsna esma hüsna 2 yıl önce

    ay ner şamalıyur mu oyunlar da

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.