Kategoriler
Zik Zak Macera

Zik Zak Macera

5 / 5

Zik Zak Macera Oyununda hareket eden çizginizi kontrol ederek renkli parçaların arasından geçirerek en yüksek skora ulaşmaya hazır mısınız? Hazırsanız hemen eğlenceli oyunumuza başlayın.Farenizle tıklayarak çizginizin yönünü değiştirebilirsiniz.Kendi renginizde olan parçalara dokunarak puan kazanabilirsiniz.Eğer farklı bir renge dokunacak olursanız oyunumuz sona erer.Reflekslerinizi kullanarak hızlı bir şekilde yön değiştirmeye çalışmalısınız.Yeteneklerinizin sınırlarını zorlayarak dar alanlardan geçmeli ve renk değiştiren çizginize uyum sağlayarak oyunumuzun yeni şampiyonu olmaya çalışmalısınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.