Kategoriler
Zıp Zıp Elf

Zıp Zıp Elf

5 / 5

Zıp Zıp Elf Oyununda kahramanımızı zorlu bir parkurda platformlar üzerinde ilerleterek en uzak mesafeye ulaşmaya çalışmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak ve en yüksek skora ulaşmak için play butonuna tıklayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenize tıklayarak karakterinizin zıplamasını sağlamalısınız.Doğru zamanlama ile zıplamalar yaparak skor kazanmalısınız.Eğer yanlış bir zıplama yaparak aşağı düşerseniz oyunumuz sona erer.Konsantrasyonunuzu bozmadan ilerleyerek en yüksek skora ulaşmalı ve oyunumuzun yeni rekortmeni siz olmalısınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza eğlenceli oyunumuzda başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.