Kategoriler
Zıp Zıp Jelibon

Zıp Zıp Jelibon

5 / 5

Zıp Zıp Jelibon Oyununda karakterinizin zıplama mesafesini ayarlayarak yıldız puanları toplayarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Farenizin sol tuşuna basarak zıplamanızı ayarlamalısınız.Ekranın üstünde ve altında bulunan sivri bölümlere dokunmadan yıldız puana ulaşmalısınız.Zıpladıktan sonra platforma inerseniz bir puan kazanacaksınız.Eğer tuzaklara dokunursanız puanınız sıfırlanır ve en baştan tekrardan başlamak zorunda kalırsınız.Kendi rekorlarınızı geliştirebileceğiniz oyunumuzda zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.