Kategoriler
Zıp Zıp Küp

Zıp Zıp Küp

5 / 5

Zıp Zıp Küp Oyununda küp karakterinizi hareket eden platformların üzerine zıplatarak skor yapmalı ve en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmalısınız.Eğlenceli oyunumuza ok butonuna basarak başlayabilir ve farenizin sol tuşuna basarak zıplayabilirsiniz.Doğru zamanlama ile hareket ederek renkli platformlara zıplamalısınız.Hızlı ve dikkatli bir şekilde ard arda atlayışlarınızı yapmalısınız.Eğer atladıktan sonra aşağı düşer yada platformun üzerinde çok kalarak ekrandan çıkarsanız oyunumuz sona erer.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirebileceğiniz oyunumuzda en yüksek skorun sahibi olarak yeni şampiyon siz olabilirsiniz.Zorlu beceri oyunlarından hoşlanan oyuncularımıza başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.