Kategoriler
Zıplama Macerası

Zıplama Macerası

5 / 5

Zıplama Macerası Oyununda karakterinizi kalemlerin üzerine ard arda zıplatarak en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız.Eğlenceli beceri oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizin sol tuşuna doğru zamanlama ile basarak kalemlerin üzerinde zıplayın ve bir puan kazanın.Yalnızca kalemlerin üzerine düşerseniz oyuna devam edersiniz.Diğer bölümlere dokunmanız halinde oyunumuz sona erer.En fazla sayıda zıplamayı gerçekleştirerek oyunumuzun şampiyonu olmalısınız.Kendi rekorlarınızı kırıp geliştirirken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Oyunumuza katılan rekortmen oyuncularımız başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.