Kategoriler
Zıplayamayan Adam

Zıplayamayan Adam

2.5 / 5

Zıplayamayan Adam Oyununda platformları yukarı doğru hareket ettirerek hedefine ulaşmaya çalışan kahramanımıza yardım etmek ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna tıklayarak ilk seviyeden eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Kahramanımızı sağ ve sol ok tuşları ile hareket ettirebilirsiniz.Yukarı ok tuşuna tıklayarak platformları yükselterek zıplama yeteneği olmayan kahramanımızın yüksek bölümlere erişmesini sağlayacaksınız.Sarı parçaya ulaşmayı başarırsanız sonraki bölüme geçebilirsiniz.Gittikçe zorlaşacak olan bölümlerde zekanızı kullanarak pratik çözümler üretmeye çalışmalısınız.Oyunumuza katılan usta oyuncularımıza birbirinden güzel seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.