Kategoriler
Ben 10 Galaktik Yaratıklar

Ben 10 Galaktik Yaratıklar

3.87 / 5

Ben 10 yep yeni oyunu olan galaktik yaratıklar oyunu ile yeniden karşınızda. Oyuna başlamak için 2 ekipten oluşan mumya ben veya blitzwolfer uzaylılardan birini seç. Ve birinci bölüm yazan yere tıkla. Oyundaki bölümleri geçebilmek için oyun içerisinde bulunan bütün küreleri toplayıp ışınlanma yerine gitmeniz gerekiyor. Yön tuşlarıyla hareketinizi ve zıplamanızı sağlıyabilir. Boşluk tuşuyla ise karakterinizin saldırı yapmasını sağlarsınız. Başarılar.

Yorumlar
1 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.