Kategoriler
Ben 10 ile Penaltı Çekme Türkçe

Ben 10 ile Penaltı Çekme Türkçe

3.89 / 5

Ben 10 ile maç yapacağınız bu oyunumuzda futbol keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Oyunumuzda ben tene arkadaşlarıda eşlik edecek ve en iyi şekilde penaltı kullanmaya çalışacalsınız. Türkçe ben 10 oyunlarını sizlere sunan sarioyunlar.com'da bu oyunu oynarken uzaylılardan pulkanat, dörtkol, elmas kanat, yaban köpek, yüzen çene ve vahşi asamdan birisini seçmelisiniz. Ben çok sevdiğim için ben 10 pulkanat karakterini seçiyorum ayrıca bu karakterin oyunlarıda sitemizde bulunuyor. Rakiplerimiz arasında buharlı smythe bizlerle ilk penaltı çekimi yapacak kötü kişi. Şimşek hız karakteri oyunda en iyilerden birisi arkadaşlar buna göre faremizi kullanarak penaltı çekelim ve en iyi futbolcu kimmiş onlara gösterelim. Bizler penaltı çektikten sonra sıra kaleciliğe gelecek yine faremizi kullanarak ben 10 karakterlerini kaleyi korumak için kullanacağız.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.