Kategoriler
Ben 10 Mücadele Zamanı Pulkanatın Gösterisi

Ben 10 Mücadele Zamanı Pulkanatın Gösterisi

3.34 / 5

Ben 10 oyunlarının mücadele zamanı serisinde yer alan pulkanat'ın gösteri zamanı adlı oyunumuzda bu karakteri kontrol edeceğiz. Oyunumuz tamamen Türkçe olarak tasarlanırken öncelikle OYNA tuşuna basalım ardından gösteri zamanı bölümleri yüklenecek toplamda 40 adet bölüm oyunumuzda yer alıyor. Hazır olduğunuzda 1 yazab yere başlayalım ardından ben ten karşınıza gelecek ve görevinizi söyleyecek. İlk bölümde toplam görevimiz 1000 dolar toplamak bunun içnide çok uğraşmamız gerekecek. Ben 10 Mücadele Zamanı Pulkanat'ın Gösterisi oyununda kontroller fare ile yapılıyor fırlatma hakkımıza uyarak özenli bir şekilde hedefe nişan almalıyız. Pulkanatı fırlattıktan sonra paraların üzerine doğru zıplayarak önüne gelenleri toplayacak. Bakalım sizler kaç para toplayacaksınız iyi eğlenceler diliyoruz.

Yorumlar
3 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.