Kategoriler
Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar Türkçe

Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar Türkçe

3.83 / 5

Ben 10 ve diğer karakterleri ile omniverse serisi oyunları sarioyun.com'da sizlere sunmaya devam ediyoruz. Oyunumuzda galaktik şampiyonlarla beraber savaşa kapılacak ve ben 10'a yardımcı olacaksınız.

Tamamen Türkçe dil destekleyen oyunda cartoon network Türkiye ekibinin çok fazla katkısı olmuş. Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar oyununun nasıl oynandığını anlatacak olursak öncelikle yeni oyun yazısına tıklayalım. Ardından ben 10 sizlere oyun tanıtımı yapacak burada yapmamız gereken ilk iş uzaylı cihazını seçmek olmalı. Ardından galaktik şampiyonlar oyununda uzaylı seçimi yapacağız burada yer alan karakterler yine ben tenin böcek, nosedeenian ve splixson karakterleri. Her uzaylının farklı özelliklerinin yer aldığı Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar'da karşılaşmaya hazır olunca tamam tuşuna basalım ve ilk oyunumuzu başlatalım.

Her oyunda farklı uzaylı eşleştirmeleri yer alıyor benim ilk karşılaşmamda nosedeenian ve splixson savaştı. Savaş ekranında Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar'da saldırı, savunma ve öğe seçenekleri yer alıyor. Bunları çeşitli stratejiler kullanarak karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Yorumlar
7 + 5 = ?
 • ali ali 5 ay önce

  iyı güzel oyun

 • bilinmez bilinmez 6 ay önce

  güzel

 • yağız yağız 6 ay önce

  çocukluğumun oyunu

 • kayra karadağ kayra karadağ 7 ay önce

  oyunlar muhteşem

 • seymen seymen 7 ay önce

  oyun çok iyi

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.