Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar Türkçe

5 / 5
Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar Türkçe

Ben 10 ve diğer karakterleri ile omniverse serisi oyunları sarioyun.com'da sizlere sunmaya devam ediyoruz. Oyunumuzda galaktik şampiyonlarla beraber savaşa kapılacak ve ben 10'a yardımcı olacaksınız.

Tamamen Türkçe dil destekleyen oyunda cartoon network Türkiye ekibinin çok fazla katkısı olmuş. Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar oyununun nasıl oynandığını anlatacak olursak öncelikle yeni oyun yazısına tıklayalım. Ardından ben 10 sizlere oyun tanıtımı yapacak burada yapmamız gereken ilk iş uzaylı cihazını seçmek olmalı. Ardından galaktik şampiyonlar oyununda uzaylı seçimi yapacağız burada yer alan karakterler yine ben tenin böcek, nosedeenian ve splixson karakterleri. Her uzaylının farklı özelliklerinin yer aldığı Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar'da karşılaşmaya hazır olunca tamam tuşuna basalım ve ilk oyunumuzu başlatalım.

Her oyunda farklı uzaylı eşleştirmeleri yer alıyor benim ilk karşılaşmamda nosedeenian ve splixson savaştı. Savaş ekranında Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar'da saldırı, savunma ve öğe seçenekleri yer alıyor. Bunları çeşitli stratejiler kullanarak karakterinizi güçlendirebiliyorsunuz.


Etiketler:
HEMEN OYNA!
Yorumlar
2 + 3 = ?