Kategoriler
Ben 10 Takım Saldırısı Oyunu

Ben 10 Takım Saldırısı Oyunu

2.9 / 5

Ben10 takım saldırısı oyununda Ben10 arkadaşlarıyla dolaşmaktadır. Birden birşey dikkatini çeker. Ülkesinin askerlerine düşmanlar ilaç vermiş düşmanları onlarla dalga geçerek ateş etmektedirler. Ben10 buna çok sinirlenerek hemen özel güçünü kullanıyor. Kocaman bir kurta dönüşüyor ve düşmanlara saldırıda bulunuyor. Oyundaki amaçımız bütün düşmanları öldürmek. Düşmanları öldürmek için Z tuşu ile saldırı yapıcaksınız. Düşmanlarınızda son model silahlar olduğu için bazen onların saldırılarından kaçmak için yön tuşlarını bazen ise x tuşu ile zıplamayı kullanacaksınız. Bölümdeki bütün düşman askerlerini öldürdükten sonra bölümü otomatik olarak geçicek ve diğer bölümdeki düşmanları öldürmeye çalışacaksınız. Bölümleri geçtikten sonra bazı bölümlerde C tuşunu kullanarak Ben10'un başka karakterlere dönüşünü sağlıyabilirsiniz. Ayrıca boşluk tuşuyla oyunda Ben10'un özel güçlerini kullanmasını sağlayıp düşmanları daha kolay öldürebilirsiniz.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.