Kategoriler
8 Top Seri Bilardo

8 Top Seri Bilardo

4.42 / 5

Biraz beceri, biraz zeka ve biraz da spor odaklı 8 Top Seri Bilardo oyununda, farklı heyecanlar yaşamak isteyen ve bilardoyu bir yaşam tarzı olarak benimseyen tüm bilardo sevenleri bir araya topluyoruz. Bu birliktelik, hem eğlenceli zamanlar geçirmenizi hemde bilardo oyunlarındaki becerilerinizi göstermenizi sağlayacaktır. 8 Top Seri Bilardo oyununa başlamak için ''play'' yazısına tıklama ile beraber bilardo masasındaki yerinizi almış olacaksınız ve bilardo hakeminin üçten geriye saymasından sonra iki dakikalık oyun süreniz başlayacaktır. Bu 2 dakika içerisinde tüm topları deliklere sokmak için hem hızlı hareket edecek hemde dikkatki olarak beyaz topun her hangi bir deliğe girmesini önleyeceksiniz.

Yorumlar
7 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.