Kategoriler
 Çok Renkli Çocuklar Cadılar Bayramı

Çok Renkli Çocuklar Cadılar Bayramı

0 / 5


Çocukları çizgilerin içinde renklendirmeye teşvik eden Cadılar Bayramı temalı boyama oyunu. Cadılar Bayramı pastası, ürkütücü kale, korkutucu Cadılar Bayramı maskesi, cadı kedisi ve kazan renklendirme ile çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği 4 farklı boyama sayfası bulunur. Sonunda çocuklar sanatlarını serin Cadılar Bayramı çıkartmalarıyla süsleyebilirler.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.