Kategoriler
Dotted Boyama Kitabı

Dotted Boyama Kitabı

3.75 / 5

Dotted Boyama Kitabı Oyunu ile kahramanımız ve arkadaşlarına ait resimlerden istediğiniz seçin ve zevkinze göre boyayın.Ok butonuna basarak istediğiniz resmi farenizle seçebilirsiniz.Fırçanızla ekranın sağında bulunan harika renk tonlarını kullanarak resimleri dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz.İsterseniz resmin yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.Resmin boyamasın tamamladıktan sonra hemen kitabın başına dönebilir ve en baştan yeni bir tane seçerek onu renklendirebilirsiniz.Birbirinden harika maceralara ait resimleri boyayarak ne kadar iyi bir ressam olduğunuzu gösterebilirsiniz.Oyunumuza katılan genç ressamlarımıza bol eğlenceli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.