Kategoriler
Lamborghini Boyama

Lamborghini Boyama

5 / 5

Lamborghini Boyama Oyununda lamborghini marka 6 farklı model arabadan istediğiniz seçin ve zevkinize göre boyayın.Play butonuna basarak hemen oyuna başlayabilir ve farenizle istediğiniz modeli seçebilirsiniz.Ekranın altında bulunan harika renklerden dilediğinizi seçerek renklendirmelerinizi yapabilirsiniz.Sağ alt köşeden boya kaleminizin ucunun inceltip kalınlaştırabilirsiniz.Dışarı taşan boyaları silmek için silginizi kullanabilirsiniz.Resmi boyadıktan sonra isterseniz çıktısını alabilir yada bilgisayara kaydedebilirsiniz.Çarpı işaretine bastıktan sonra yeni bir resim seçebilirsiniz.Oyunumuza katılan lamborghini hayranlarının çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.