Kategoriler
Prensesler Yeni Yıl Boyama Kitabı

Prensesler Yeni Yıl Boyama Kitabı

5 / 5

Prensesler Yeni Yıl Boyama Kitabı Oyunu ile Disneyin güzel prenseslerinin resimlerini dilediğiniz gibi seçerek boyamak ister misiniz? Ok butonuna tıklayarak hemen oyuna başlayın ve farenizle en çok hoşunuza giden resmi seçerek boyamaya başlayın.Birbirinden güzel renklerden oluşan kalemleri sırayla seçerek boyamalarınızı yapabilirsiniz.Çizgilerin dışına taşmamak için ekranın altında bulunan yuvarlağın büyüklüğünü ayarlayarak kalem ucunuzu küçültebilirsiniz.Taşma yapmanız halinde ise silginizi kullanarak taşan kısımları silebilirsiniz.Resminizi tamamladıktan sonra anı olarak bilgisayara kaydedererek hemen başka bir tanesi boyamaya başlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza bol eğlenceli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.