Kategoriler
Tavşan Boyama

Tavşan Boyama

5 / 5

Tavşan Boyama Oyunundaki sevimli paskalya tavşanlarının resmini zevkinize göre boyamak ister misiniz? Oyunumuz yüklendikten sonra farenizi kullanarak boyamalarınızı yapabilirsiniz.Farenizle ekranın üst bölümünde bulunan renkleri sırasıyla tıkladıktan sonra resimde istediğiniz bölümleri dikkatli bir şekilde boyayabilirsiniz.Acele etmeden hareket etmelisiniz.Eğer istediğiniz gibi boyama yapmadıysanız üstte bulunan dönen ok butonuna basarak en baştan oyuna başlayabilirsiniz.Eğer resminiz hoşunuza gittiyse çıktısını alarak anı olarak saklayabilirsiniz.Oyumumuza katılan boyama tutkunu minik oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.